A Gyermekeinkért, Jövőnkért Alapítvány pályázatot hirdet Zala megyei gyakorló pedagógusok részére.

1.    A pályázat témája: A művészeti nevelés szerepe a tanulási nehézségekkel küzdő gyermekek fejlesztésében.
2.    A pályázat célja: Olyan kipróbált módszerek bemutatása,  amelyek alkalmazása bevált a pedagógiai gyakorlatban és alkalmasak arra, hogy a módszereket megismerő pedagógusok adaptálhassák saját gyakorlatukba.
3.    Tartalmi követelmények:
-    A pályázat legalább két, a mai iskolai rendszerben megnevezett művészeti területet érintsen.
-    A pályázat tartalmazza a bemutatott módszerek megvalósulását – óravázlatok, tanmenetek, munkatervek, publikációk, bemutatók stb.
     formájában.
-    A pályázat tartalmazza a várható, elérhető eredmény leírását.
4.    Formai követelmények:
-    Maximum terjedelem: 20 gépelt oldal A/4-es méretben, 14-es betűmérettel.
-    Bővebb dokumentációt – forgatókönyvet, kapcsolódó tanulmányokat, képes illusztrációt stb. mellékletként kérjük csatolni.
5.    Beküldési határidő: 2009. november 15. (Postai feladás napja vagy személyesen aznap 18 óráig.)
6.    Beküldési cím: Gyermekeinkért, Jövőnkért Alapítvány, 8360 Keszthely, Hunyadi u. 3. A borítékra írják rá: Pályázat
7.    A pályázat értékelése: A pályázatokat a Család Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény szakmai munkaközösségei értékelik.
Az értékelésről minden pályázót írásban értesítünk.
A pályázaton eredményesen szereplők egy éves ösztöndíjat kapnak, melynek rendelkezésre álló összege: 880 e ft.
Megjegyzés: A pályázaton alkotóközösségek is részt vehetnek. A pályázat  beküldésével az alkotó(k) egyben beleegyezését adja a pályázat teljes vagy részleteiben történő internetes közzétételéhez is.